strajedi yazılım
Yazılım
Anasayfa » Neler yapıyoruz? » Yazılım

Web Yazılımı

Web sitenizin, uygulamalarınızın veya kurum içi/dışı ihtiyaçlarınızın, özel tasarım yazılımlarınızın kurgusu ve mekanik yapısı, stabil ve dinamik içeriklerin yönetiminde ve aktarılmasında en önemli araçtır. Gelişen teknolojiyle birlikte, güncel kalmak, kullandığınız platformun işlevselliğini doğrudan etkilemektedir. Gerek web, gerek uygulama, gerekse diğer özel ihtiyaçlar için ürettiğimiz özgün yazılımlar sayesinde, kullanmış olduğunuz platformun uzun ömürlü olmasını ve sürekliliğini sağlamaktayız.

E-Ticaret Yazılımları

Ürün ve servisleriniz gelişen e-ticaret pazarında, çevrimiçi olarak satmanız için hiç bir engel yok.

Web siteniz üzerinden, sosyal medya kanallarınız üzerinden veya pazaryeri modelindeki web portallarından satış yapabilmek için gereken tüm alt yapıyı size sunuyoruz.

Hazırladığımız sistemler içerisinde, yönetim paneli, satış ve gösterim istatistikleri, üyelik, sepet sistemleri, e-mail subscription ve mailingler mevcut olacaktır.

Ayrıca markanıza ve/veya ürününüze özel olarak, e-ticaret yazılımlarınızı özelleştiriyoruz.

Sanal pos entegrasyonları, ödeme sistemi entegrasyonları, bunların başvuru ve takiplerini de yapıyor. Kurduğumuz tüm sistemler için, eğitim ve destek veriyoruz. Dilerseniz, e-ticaret sisteminizin yönetim, raporlama ve planlamasını uzun vadede yapıyoruz.

Web Yönetimi

Oluşturulan sitelerin güncel altyapıda kalabilmesi, yeni içeriklerin siteye yüklenmesi ve ihtiyaçlara uygun yeni alanların açılması gibi düzenli servis ihtiyacı olan alanlarında servis vermekteyiz.

iOS / Android Uygulama

Teknolojinin en üst kullanım alanı olan mobil telefonlar, hedef kitlenin en kolay ve verimli olarak Markanızla ilgili servis alabileceği materyaldir.

iOS ve Android yazılımlarla, Apple Store ve Google Play’da yer alabilir, potansiyel müşterilerinizle en üst seviyede doğrudan etkileşimde bulunabilirsiniz. Uygulamalarınız üzerinden, bildirim gönderebilir, kampanyalar yapabilir, satış ve hizmet gösterimi yapabilir yada Markanızın iç işleyişinizi takip edebilirsiniz.

Uygulamalar, doğru platformlarda sunulup, doğru bir pazarlama hedefiyle kurgulandığında, yüksek getiri sağlayan önemli mecralardır.

Dijital Güvenlik

Web sitenizin, Kurum içi yada dışı serverlarınızın, ne zaman dijital bir saldırıya uğrayacağını bilemezsiniz. En iyisi saldırıya karşı hazırlıklı olmaktır.

Dijital saldırılara karşı hazırlık olmak için, mevcut en güncel yazılımları kullanmak, düzenli olarak server ve site loglarını takip etmek, SPAM ve BOTlara karşı önlem almak, servislerin sürekli çalışan yedeğini tutmak başlıca yapılması gerekenlerdir.

Güvenlik, sürekli önlem almak ve sürekli gözü açık olarak beklemektir. Saldırılarda veri kaybını ve sistemlerin çalışmaz duruma gelmesini engellemek güvenliğin ikinci boyutudur.

Saldırı nereden gelirse gelsin, sonrasında zaman ve bilgi kaybetmeden iş akışının devam etmesi, krizlerin yönetilebilmesini ve zararın önlenmesini sağlar.

Server / Hosting Servisi

Servis verdiğimiz Marka ve Kurumlara, web siteleri, e-mail, çevrimiçi dosya havuzu ve diğer özel ihtiyaçları için, VPS, VDS sunucu kiralaması, Hosting kiralaması ve bunların yönetim, destek servisini vermekteyiz.

Özel Yazılımlar

Özelleştirilmiş hizmetler için, marka veya kurumun özel olarak ihtiyaç duyduğu yazılımlar için servis vermekteyiz.

Özel yazılımlar, kurum içi veya global olarak on-line yada off-line olarak çalışabileceği gibi, belirli lokasyonlar veya belirli kişiler için de özelleştirilebilir.

Bu tip yazılımlarda kurumun veya markanın hedefi ve ihtiyacına özel olarak yazılım kurgusu, tasarımı ve bütçelendirmesi yapılır.

Ayrıca özel yazılımlar, kurumun kullandığı farklı yazılım, cihaz ve web siteleriyle de entegre edilebilir.