strajedi etkinlik yönetimi
Anlık İtibar Yönetimi
Anasayfa » Neler yapıyoruz? » Dijital Pazarlama / PR » Anlık İtibar Yönetimi

Dijital ortamdaki hızlı bilgi akışı, kullanıcıların hızlı cevap beklentilerini de arttırıyor. Markanız hakkında sosyal medya üzerinden sorulan soruların hızlı bir şekilde cevaplandırılması markanızın etkileşimi açısından önem arz ediyor.

Sosyal medyada öne çıkarttığınız bir içerik ya da bir görsel aynı zamanda rakiplerinizin de ilgisini çekecektir. Bazı markalar bunu fırsata çevirip etkileşimi yüksek içeriklerin yorum alanlarında kendi reklamlarını göstermek yoluna gidebilirler. Bu konuda bu yorumların takibi ve hızlıca silinmesi pek çok açıdan gereklidir.

Sosyal medyada dikkat edilmesi gereken bir diğer konu da bilgi kirliliğidir. Kötü niyetli rakiplerinizin sizler hakkında aslı olmayan bilgileri yayması konusunda konunun tespiti ve çözümü için gerekli doğru bilginin olabildiğince hızlı aktarılması gerekmektedir.

Strajedi olarak hesap yöneticisi ekibimizin takibi ile markanızın anlık itibar yönetimi tam zamanlı olarak sağlanacaktır. Gerekli olduğu anda en hızlı şekilde müdahale edilecektir.

Anlık İtibar Yönetimi alanındaki işlerimiz.

Rönesans Holding

brew-nation-pul-1000x1000w

Brew Nation